DAİLYMOTİON İLE PARA KAZANMA

Dailymotion bildiğiniz üzere bir video barındıran bir web sitesidir.Youtube gibi çok popüler ve kullanılmasa da kullanan kitle hiç az değildir.

YouTube bazı ülkelerde yasak olduğunu düşünürse iyi bir alternatif olabilir.Dailymotion sitesi ile para kazanılıyor.Kurallari YouTube gibi ağır değildir.

Dailymotion nasıl para kazanılır.Partner nasil olunur.Anlatacagim.

Dailymotion ilk önce kayıt oluyoruz.İsterseniz Facebook ve Google hesaplarinizla giriş yapabilirsiniz. 

Bizden kayıt için e-mail, şifre, doğum tarihi, cinsiyet bilgilerini yazdıktan sonra Dailymotion sözleşmesini kabul ediyoruz.Ben robot değilim isaret ettikten sonra kayıt ol butonuna tikliyoruz.

Dailymotion kayıt olduğunuz e-maile doğrulama kodu gönderiyor.Kodu alıp yazıyorsunuz tamama tıklıyorsunuz.

Başarılı yazısını görüyorsunuz.E-postanizi onayladiniz.Devam et butonuna tıklayıp devam ediyoruz.Hesabimiz oluşturduk.

Dailymotion para kazanmak için partner olmamiz ve kanal oluşturmamız gerekmektedir.

Sayfanın en altında partner olun butonuna tikliyoruz.Karsimiza yeni bir sayfa çıkacaktır.Sayfanin altina doğru iniyoruz.Para kazanın altında videolarinizdan para kazanina tıklıyoruz. Karşımıza çıkan sayfada başla butonuna Dailymotion size soracak hesabını yükselmek istiyor musunuz diye.Evete tıklayıp devam ediyoruz.

Karşımıza Dailymotionun sözleşmesi geliyor.Kabul etmeden önce okunuz.Sözlemeyi kabul şartları kabul et tıklıyorsunuz.

Bu sayfada kanal ayarlarinizi Güzel 2 görsel yüklüyorsunuz.Kanal isminizi yazmayı.Etiketler kısmına kanalımız neyle ilgili ise o kelimeleri yazmanız gerekmektedir.Açiklama kısmı yazmayı da unutmayın.Kanal urlasini istediğiniz gibi oluşturun.Web siteniz varsa, onu da yazabilir.Dil ve ülke ayarinida yaptınız.

Dailymotion kayıt olduğunuz e-maile tebrikler artık partnersiniz diye mesaj geliyor.Artik tek yapmanız gereken video yükleyip para kazanmanız

Dailymotion oturum açtıktan sonra kanalım sekmesine tıklarsanız.Kanalinizin nasıl göründüğünü görebilirsiniz.

İş ortağı genel merkezi en önemli sekmedir.Bu sekmeye tıklarsanız.Kanaliniz iç kısmına gidebilirsiniz.Bu sekmede video yukleme,medya,raporlar,kanal,emmed,ödemeler bölümleri bulunmaktadir.

Ödemeler 100 dolar olunca Payoneer hesabınıza yatmaktadır.

Not:

YouTube göre kazancı düşüktür.Size tavsiyem yapanci içerik üretmeniz.Birde videonuzun süresini 1 saat yapmayınız.Video süre sınırı vardır.Yayinladiginiz videoları blog ve sosyal medya hesaplarinizdan paylaşmayı unutmayın.Dailymotion hesaplarınızı kapatabilir.

Benim Dailymotion kanalimi merak ederseniz burayı tıklayınız.

İsterseniz videoyu izleyerekte öğrenebilirsiniz.Videoyu izlemek için tıklayınız 


Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

NİMO TV İLE PARA KAZANMA

ÖDEME ALDİGİM SİTELER